Nasza historia

Powstaliśmy aby udowodnić, że istnieją dobrej jakości, przemyślane produkty, oraz żeby ułatwić ludziom wybór materaca, i uświadomić, że warto jest zainwestować w sen.

o nas materace pl

Na początku była... potrzeba

Wszystko zaczęło się od… potrzeby. Potrzeby dobrego snu, co wiązało się
z zakupem nowego materaca.
Jednak przytłaczający wybór materacy, skomplikowane opisy techniczne wprost z opowiadań science fiction i niezliczona ilość firm oferujących rabaty, zniżki niczym gazetki z dyscontów nie ułatwiały sprawy.
Komu powierzyć swój sen, regeneracje i zdrowy kręgosłup?
Jak wybrać odpowiedni materac i nie zwariować?

Następnie narodziły się materace.pl

Jesteśmy odpowiedzią na wyżej wymienione pytania.
Powstaliśmy z inicjatywy selene materace, i na materacach znamy się jak mało kto. Od ponad 20 lat utrzymujemy bezpośredni kontakt z klientami, których słuchamy. Całą swoją pasje i doświadczenie włożyliśmy w stworzenie wyjątkowych produktów oraz całej usługi.
Kierowaliśmy się przede wszystkim Wami, waszymi potrzebami, preferencjami, aby zapewnić przyjemne doświadczenia podczas zakupu oraz użytkowania naszych produktów.

Produkcja

Polska jakość i niemieckie technologie. Tak w jednym zdaniu można określić co kryje się za naszymi materacami. Można jeszcze dodać do tego wieloletnie doświadczenie w produkcji sięgające 1926 roku. Jest to rok założenia firmy FEY sprawującej piecze nad produkcją naszych materacy, która odbywa się w Polsce. Do produkcji materacy używamy komponentów z certyfikatem OekoTex Standard 100. Oznacza to, że zostały przebadane pod kątem szkodliwych substancji, a zatem są nieszkodliwe dla zdrowia ludzkiego. Wszystkie komponenty są pochodzenia Europejskiego (głównie z Polski oraz Niemiec).

Certyfikaty

Certyfikat Europejski

Nasze materace spełniają wymagania dyrektywy nowego podejścia Unii Europejskiej związanej z bezpieczeństwem użytkowania i ochroną zdrowia.

Oeko Tex Standard 100

Materiały użyte w pokrowcach oraz pianki wkładów posiadają certyfikat OEKO-TEX®. Oznacza to, że materace są wolne od substancji szkodliwych, zapewniając bezpieczny sen nawet niemowlętom.

Wyrób Medyczny klasy I

Materace są wyrobami medycznymi klasy I.
W korzystny sposób wpływają i wspierają profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego, wspomaga proces rehabilitacji wad postawy oraz zmian zwyrodnieniowych.

Shopping cart

0

No products in the cart.