MARKA RELAKS

Fabryka Materaców Relaks powstała w 1997 roku. Jesteśmy częścią Niemieckiej grupy kapitałowej FEY & Co, której know-how i doświadczenie w produkcji sięga 1926 roku.

Od kiedy w 1928 roku szeregi firmy zasilił Rudolf Brinkmann senior, firma FEY & Co od trzech pokoleń jest zarządzana nieustannie przez rodzinę Brinkmann.

W dzisiejszych czasach FEY & Co znajduje się w czołówce europejskich producentów łóżek kontynentalnych.

Bezpieczeństwo

 

Produkty marki relaks są  całkowicie bezpieczne dla ludzi jak i środowiska. Lokalizacja firmy, we wspaniałym otoczeniu Borów Tucholskich, zobowiązuje nas do przestrzegania restrykcyjnych norm ekologicznych i dbania o środowisko. Użytkując nasze łóżka i materace możesz spać spokojnie.

Jakość

 

Używamy tylko wysokiej jakości materiałów, którym ufamy. Demonstracją tej jakości jest gwarancja, która na wybrane wkłady materacy sięga nawet 10 lat. Z niezwykłą starannością wybieramy materiały ze względu na ich odczucia, naturalność oraz wytrzymałość jaką zapewniają aby móc stworzyć produkt godny marki relaks.

Tradycje

 

Jako eksperci łączymy klasyczną sztukę rzemieślniczą z najnowszą technologią. Wieloletnie doświadczenie w zestawieniu
z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie projektowania stało się dowodem na to, że nasze produkty bez wątpienia wychodzą naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom
naszych klientów.

Za każdym razem, kiedy kupowany jest nasz produkt,

ktoś okazuje nam swoje zaufanie.

Pracujemy ciężko, aby na to zaufanie zasłużyć.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

 

Współpracując z nami pomagasz innym.

Pomogliśmy już takim instytucjom jak Polski Czerwony Krzyż, hospicja, szpitale, stowarzyszenia na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym. Pomagamy zarówno najbardziej potrzebującym z domów pomocy społecznej, osobom uzależnionym, dzieciom specjalnej troski, Polskiemu Związkowi Głuchych, jak i indywidualnym osobom, które dotknęły tragedie rodzinne.

Swoją pomoc angażujemy w edukację najmłodszych od przedszkolaków, szkoły podstawowe po gimnazja, licea, szkoły specjalne, domy kultury oraz muzea. Wpieramy konkursy takiej jak Odyseja Umysłu oraz turnieje wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.

Jesteśmy sponsorem lokalnego klubu piłkarskiego, pływackiego, motocyklowego a także akademii tanecznej. Finansowo wspieramy imprezy kulturalne, warsztaty muzyczne. Systematycznie organizujemy rozrywkę również dla naszych pracowników. Dbamy o ich bezpieczeństwo restrykcyjnie przestrzegając przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.